Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının yön tesisu olarak 2015 senesinde kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun yıllar süresince elektronik kolünde hareket göstermiştir. Entegre Dünyası, bu deneyim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine biröte elektronik birliktesevinçli, bütünleşmiş devre, mikrodenetleyici, sensör ve modül kabilinden ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağdaş bir plazada kâin 2000 metrekarelik bir kuruluş içinde İstanbul’un Ümraniye ilçesinde hareket göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik kolündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını ruzuşeb olarak vüruttirmektedir.

Jüpiter memnuniyeti Entegre Dünyası sinein az çok önemlidir. Bu nedenle, tecrübeli ve kompetan bir müşteri hizmetleri ekibi, müşterilere eskiden ve hak özen ayırmak sinein çkırmızıışmaktadır. üste, şirket müşterilerine sunduğu satış sonrası koltuk ve yöntem servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde hareket göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden bildirişim kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine nitelikli ürünler ve müşteri odaklı özen anlayışı sunarak, elektronik kolünde öncü firmalar ortada konum almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine uygun çözümler sunmayı hedeflemekte ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/