ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üçesasak Ekincilik, ziraat makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri kucakin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Munis cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz âlemını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel ziraat halletmeye esasladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını önlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve ziraat bölümünün gitgide çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile yanında vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri gibi ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca ziraat bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçesasak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en âlâ hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile hareketli ve bileklü âdem evladı deposuna mevla olan Üçesasak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış porte sağlayan Üçesasak Ekincilik; koyu Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını kalıcı yükseltmektedir. Daim inkişaf ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçesasak Ekincilik ürünlerinin hem emlak içre hem de emlak dışında güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçesasak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin uygun ve dengeli bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi ehliyetli ve gerçek bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile gereksiz kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve rantabl bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan sağlamlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok elan sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan elan bir küme meyve ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan rantabl bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kocaman gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve özen edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan rantabl özetlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ekincilik olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden hissetmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da çıplak bir hendek hafriyatsına teslim etmek kucakin münteşir olarak kullanılır. Ense yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. Ense yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden hissetmek kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı gibi alanlara teslim etmek kucakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir destelantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değemektirilebilir ve birgeniş babaşmanla da yaygınletilebilir. Ana üstelikşenler umumiyetle hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik portörlara için nispeten bağan maliyetleri ve çok cephelilükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler kucakin tercih edilebilecek birgeniş üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak avantaj sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçesasak Ekincilik’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin toplama ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması emeklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da ziraat makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği devran hayvanın mazotü ve etinden verim hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri tek seferde alabilir ve elan âlâ beslenebilir. Yeygi karmanın bünyelması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek elan âlâ beslenmesine böylece elan bir küme verim almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yeygi Karma Makinaları da Üçesasak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ekincilik olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu gibi en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı paralıca ve rantabl bir zirai üretim kucakin kocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı kucakin önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan âlâ durumlara gelmesi kucakin zirai ihracat noktasında Üçesasak Ekincilik olarak tüm çhileışanlarımızın ulamasıyla yanında
Üçesasak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/